اردوی فرهنگی زیارتی مشهد (تابستان 98)
 اپراتور سایت  02 مهر 1398   اضافه کردن دیدگاه جدید

بنر

اردوی فرهنگی زیارتی مشهد مقدس موسسه عالی فقه وعلوم اسلامی در پایان دوره تابستانی با حضور 250 نفر از طلاب موسسه و خانواده های ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، اردوی فرهنگی زیارتی مشهد مقدس در ایام عید سعید غدیر و میلاد امام موسی کاظم علیه اسلام به همت معاونت فرهنگی تربیتی موسسه برگزار گردید.

چکیده مطلب

برای زائران عزیز در طول این اردوی سه روزه ضمن داشتن زیارت ها و برنامه های فردی و خانوادگی، برنامه های جمعی نیز از سوی معاونت فرهنگی پیش بینی شده بود. زائران حریم مطهر رضوی در نخستین روز ضمن برگزاری زیارت دسته جمعی حضرت رضا علیه السلام، در رواق دار الهدایه از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان بهره مند گردیدند.

بازدید و استفاده از شهربازی معارفی حرم مطهر برنامه دیگری بود که به صورت ویژه برای فرزندانِ کودک و نوجوانِ، 3 تا 15 ساله طلاب، در این اردو برگزار گردید و مورد استقبال خوب این عزیزان قرار گرفت.

طلاب و خانواده های محترم موسسه فقه و علوم اسلامی در ادامه این سفر زیارتی برنامه تفریحی بوستان و نمایشگاه مفهومی زیارت را داشتند.

در شب عید سعید غدیر نیز مراسم جشنی با حضور همه­ ی عزیزان و با سخنرانی استاد گرامی حجت الاسلام والمسلمین حسینی متولی در حسینیه محل اسکان برقرار گردید.

تصویر امنیتی

تصویر امنیتی جدید